Yeni mobil sohbet s...

Genel 17 Eylül 2020, Perşembe 0 3245

image

Arkadaşlığın ve bununla birlikte paylaşımın önemi, hayatımızda hiç olmadığı kadar azımsanmayacak ölçüde fazla fazla bir yer tutmaya ve bunun yanı sıra bizler için azımsanmayacak ölçüde fazla fazla olmaya başladı. Değişen ve buna ek olarak ilerleyen teknoloji ile artık yepyeni dostluklar kurmak ve buna ek olarak yeni maceralar yaşamak için sokağa bile çıkmamız gerekmiyor. Kişilerle ilk tanışmada gerginliği yaşamadan bir hayli insanla chat odaları üzerinden dostluk kurabiliyor ve bununla beraber keyifli ve bununla birlikte yeni çevreler edinebiliyoruz.

Tanımadığınız; ancak yaşı, cinsiyeti, şehri gibi kimi bilgilere göre ilgi gösterebileceğiniz insanlarla dertleşmek, kullanıcı açısından bir ferahlık kapısı. Gününüzün nasıl geçtiği, nelerden hoşlanmadığınız, neleri sevdiğiniz, sıkıntınız, mutluluğunuz, yalnızlığınız, coşkunuz. Paylaşarak ve bunun yanında bir başkasının paylaşımına ortak olarak saatlerinizi geçirebilir ve böylelikle üstünüzdeki baskı ve buna ek olarak sıkıntıyı defedebilirsiniz. Şayet bir kameranız varsa, kameralı canlı konuşma gereğinden fazla yakın bir diyalog kurmanızı sağlayabilecektir. Ayrıca yazım kurallarına ve buna ek olarak yazıma ayrılan zamanı sizlere kazandırdığı için. Tıpkı yazışır gibi; ancak daha hızlı, daha güven verici. Belki de uygun bir chat odasına dahil olup oradaki paylaşımlara katkı konulabilir. Şehir, arayış, hobi gibi farklı segmentlere yönelik hazırlanmış chat odaları aracılığıyla sizin gibi onlarca ve bunun yanı sıra hatta yüzlerce kızla adeta bir arkadaş grubundaymış gibi görüşebilirsiniz.chat uygulamaları aracılığıyla odalarda görüntülü ve bunun yanı sıra sesli kameralı chat edebilmek için webcam ve buna ek olarak mikrofonunuzun olması gerçekte şart değildir. Yalnızca yazışarak da sohbet imkanı veren ve daha önce de karşımıza çıkan bu sitelerde birtakım chat odalarında kamera ve bunun yanında mikrofon(sesli iletişimin gücüne inanın) kullanabilir, sesli ve bununla beraber görüntülü chat yapılabilir. Sohbet odaları ile temellerini atacağınız dostlukları, normal hayatınıza taşıyabilir yada online ortama özgü olarak yaşayabilir ve aynı anda baylarla veya bayanlarla sohbet ederek keyif verici zamanlar öldürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cepte Mobil sohbet

Telefonlarinizla istediniz şekilde Google Chorme Web Tarayicisindan uygulama indirmeden Mobil chat odalarimiza giriş Yapa biLirsiniz.

Telefon mobiL Sohbet

Android Telefonlarinizla Ve Tablet Mobil uyumlu Tüm Cihaz'Larla Sitemize ücretsiz Olarak katiLim yapa biLirsiniz.

Kamerali Mobil Chat

Telefonlarinizin Kamerasiyla ve Mikrofonuyla Sitemizde Sesli Ve Görüntülü Konuşa biLir Sesinizi Tüm Kullanicilara Dinlete biLirsiniz Müzik Sesli sohbet