Seviyeli Üyeliksiz ...

Genel 31 Ağustos 2020, Pazartesi 0 2209

Seviyeli üyeliksiz mobilsohbet belki de nice hoş arkadaşlıklar kurabileceğiniz odalarımız içerisinde bulunmanız için tek gereken bir takma isim saptamak. Sonrasında odalarımız içerisinde herkes gibi sizlerde bir rumuz (takma isim) ile odalarımızda yer alarak birçok kişi ile çevrimiçi mesajlaşarak yep yeni arkadaşlıklar oluşturabilirsiniz. Sitemizde vakit geçirecek olan bay bayan bütün arkadaşlarımıza eğlenceli ve güzel sohbetler dileriz.
Seviyeli  sohbet etmek mi istiyorsuınuz.? Bay bayan Türkiyenin her bir il’inden kullanıcıların bulunduğu odalarımız içerisinde yeni kişilerle tanışmak istemezmisiniz.?

Yetişkin kişilerle seviyeli güzel sohbetler gerçekleştirebileceğiniz odalarımıza sizide aramızda görmek bizi mutlu eder. Sohbet Söyleyişi bugün farklı bir konuya değinmek istedim MobilSohbet sitelerimize Sizleride bekliyoruz Kaliteli Sohbet Ortamı Gunumuzde yaptiğimiz hatalar karsisinda aşağı yukarı hepimiz hatalarimizi hakli gostermek hatalarimizi uygun gostermek için yada içimizdeki ego sebebiyle tlinku bahaneler uydurur yaptiğimiz Hatayi katiyen kabullenmek istemeyiz bu oldukça yanliş bir yoldur halbuki insanoğlu hayati boyunca hata yapabilir hatali konusabilir hatali davranabilir onemli olan hatamizi anlayip o Hatayi bir daha yapmamak yaptiğimiz hatadan dersler cikarabilmektir.
Allah Teala buyuruyorki eger sizler hiç hata yapmayip yanlişa dusmeseydiniz sizi helak eder yerinize yeni abileler yaratirdim. Allah Tealaya karsi en uygun kul hata yapip hatasini anlayip bir daha o Hataya dusmeyen tovbe eden kullaridir Cenab_ı Hak boyle buyuruyor ama gunumuzde maalesef hatalarimizdan desrler cıkartmiyor hatamizi uygun gosterecek bahanelerin arkasina siginiyoruz uydurdugumuz bu bahaneler bizi oyle noktaya getirebiliyorki saniyioruz hesap gunu ahirette hesap verirken Rabbimiz bize sordugunda kulum bunu neden yaptin diye sordugunda ise cevpsız kalıyoruz. Saniyoruzki bizde Allah’a karsi bu sekilde yanıt verebileceğimizimi saniyoruz ki bukadar kolay dusunebiliyoruz unutmayalim ki ben diye birsey yok ben yaparim ben soylerim ben giderim gelirim katiyen boyle bir sey yok hersey Allah’ın izin vermesiyle mumkundur yalnız Allah izin vermezse musade etmezse bizler hiç bişi değiliz bunu şu şekildede dusunebiliriz eminim coğumuzun basindan gecmiştir cok sevdiğimiz birine karsı suc işlediğimizde hata yaptiğimizda o bize neden yaptin diye sordugu zaman utancimizdan yanıt veremediğimiz zaman içinder olmustur yada cok korktuğumuz zaman korkumuzdan yanıt veremediğimiz zaman olmustur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cepte Mobil sohbet

Telefonlarinizla istediniz şekilde Google Chorme Web Tarayicisindan uygulama indirmeden Mobil chat odalarimiza giriş Yapa biLirsiniz.

Telefon mobiL Sohbet

Android Telefonlarinizla Ve Tablet Mobil uyumlu Tüm Cihaz'Larla Sitemize ücretsiz Olarak katiLim yapa biLirsiniz.

Kamerali Mobil Chat

Telefonlarinizin Kamerasiyla ve Mikrofonuyla Sitemizde Sesli Ve Görüntülü Konuşa biLir Sesinizi Tüm Kullanicilara Dinlete biLirsiniz Müzik Sesli sohbet