Mobil Sesli Siteler

Genel 27 Ağustos 2020, Perşembe 0 1254

Bugünkü yazımızda,Mobil sesli siteler nelerdir? nasıl chat ve sohbet yapılır? ve aynı zamanda nelere dikkat etmeliyiz! buna benzer konular hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Önceleri sadece yazılı olarak hizmet veren ‘sohbet siteleri’ daha sonradan teknolojinin gelişmesi ve insanların birbirlerin (ses ve görüntülü olarak)merak etmelerinden dolayı ilaveten ses ve görüntü eklemek suretiyle yeni siteler faliyete geçmiştir.Bu sitelerden biri Ortambura.Com  dur.

Bu tür siteler de kullanıcıları bazıları güncel tartışmalar, müzik paylaşım,dini sohbetler,arkadaş edinme ve boş vakit geçirme amacıyla kullanırlar.Chat odaların da hayatın her alanında olduğu gibi art niyetli kisiler olmasından dolayı sitemizde görevliler tarafindan gözlenmektedir. argo icerikli aile değerlerine küfür gibi sözlerde uzaklaştirilma cezasi alıcaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cepte Mobil sohbet

Telefonlarinizla istediniz şekilde Google Chorme Web Tarayicisindan uygulama indirmeden Mobil chat odalarimiza giriş Yapa biLirsiniz.

Telefon mobiL Sohbet

Android Telefonlarinizla Ve Tablet Mobil uyumlu Tüm Cihaz'Larla Sitemize ücretsiz Olarak katiLim yapa biLirsiniz.

Kamerali Mobil Chat

Telefonlarinizin Kamerasiyla ve Mikrofonuyla Sitemizde Sesli Ve Görüntülü Konuşa biLir Sesinizi Tüm Kullanicilara Dinlete biLirsiniz Müzik Sesli sohbet