Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.

Bayanlarla Canli Mobilsohbet - ORTAMBURA Mobilchat,Görüntülü mobil sohbet,Kamerali mobil chat


Bayanlarla Canli Mobilsohbet

Dünyanın heryerinden giren farklı ırk ve farklı dilleri kullanmakta olan kullanıcılarla ortak bir sitede bir araya gelip kameralı chat olarak sohbet etmenin ve aynı anda oda içerisinde radyo yayını yapmakta olan dj’lerimizle keyifli vakit geçirmenin ne demek olduğunu görüntülü Mobil sohbet sitemiz içerisinde anlayacaksınız !

Türkiye üzerinde her geçen gün kullanıcı kitlesini büyüten ve google sıralamalarında 1 yıla yakındır 1. sırada olan chat platformumuz ismini çok kısa zamanda Türkiye, Azerbaycan, Bulgaristan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerde duyurdu ve her geçen gün büyüme yolunda ilerlemektedir.

Geçmişten bugüne kadar sadece tek bir oda ile yetinmek zorunda kalıyorduk.. Artık bu durumu değiştirip her müzik dalına göre bir oda ayarlayıp kitlemizi dahada büyütmeye çalışacağız. Her kesime ve her tarza ayak uydurabilirsek ve her müzik dalına göre ayrı dj ekip’i ayarlarsak hem kullanıcılarımız açısından hemde bizim açımızdan çok daha anlaşılabilir ve keyif veren bir sistem olma yolunda ilerlemiş olacağız.

Sitemiz her ne kadar düzeyli ve seviyeli bir sistem olsada reşit olmayan kullanıcıların site girmesi sakıncalı olabilir… Elimizde olmayan imkanlardan dolayı bazı uygunsuz ve site içeriğine ayak uyduramayan kullanıcıları uzaklaştırmakta gecikebiliyoruz… Bu nedenlerden dolayı reşit olmayan kullanıcılar bu tarz insanların akibetine uğramamaları için sistemimizden faydalanmamaları daha iyi olacaktır.

Site içerisinde sizi rahatsız eden kullanıcıları özelden engelleyebilir, genel oda içerisinde uygunsuz davranışlarını yakaladığınız zaman moderatörlere bildirerek yönetime yardımcı olursanız, bu durum hem kullanıcılar açısından hemde yönetim açısından iyi olacağını ve hep birlikte huzurlu bir ortam sağlayacağımızı düşünüyoruz.

Dilerseniz premium (vip) üye olarak sistemin özelliklerinden sınırsız olarak yararlanabilirsiniz..

Peki Premium (vip) üyeliğin özellikleri nelerdir.

Vip Üyeler ;
General odalarda mikrofon alıp müzik yayını yapabilirsiniz
Özelde ve genelde kamera açabilirsiniz
Takım ve diğer logoları kullanıcı isimlerinin yanına koyabilirsiniz
Kendi özel odalarını oluşturabilirsiniz
Özel odanızın kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz.

Sistemi kullanmak için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Bu sistem flash tabanlı bir sistem olmakla beraber , %100 ücretsiz olarak sistemin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca üyeliksiz olarak siteye giriş yaparak sistemi tanıyabilir veya üyelik olarak sohbet odalarında kalıcı olarak yerinizi alabilirsiniz.

Seviyeli ve düzeyli bir şekilde sohbet etmeniz dileğiyle.. İyi muhabbetler diliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Bayanlarla Canli Mobilsohbet başlıklı makalemizde cam ile sohbet, kamera ile sohbet ve kamerayla sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Yazar: iyiDizayN

Görüntüleme: 36 defa

Kategori: Bayanlarla Canli Mobilsohbet

Yayınlanma Tarihi: 05 Nisan 2022

Cevap bırakın